Yeni Witcher oyunu mu geliyor?
11 ay önce Oyunlar

Yeni Witcher oyunu ile ilgili Eurogamer Poland’da yayımlanan bir rapora göre, oyunların geliştiricisi CD Projek Red, Witcher 3‘ün ardından yeni bir Witcher projesi üzerinde çalışmaya başlayabilir.Ancak yeni proje üzerinde çalışmalara Cyberpunk 2077‘nin piyasaya sürülmesinden sonra başlanacağı düşünülüyor.

Witcher Wild Hunt

Cyberpunk 2077, henüz raflardaki yerini almadı.Ancak görünüyor ki Projekt Red, sıradaki projesi için hazırlanmaya başlamış. Eurogamer Poland, CD Projek CEO’su Adam Kicinski’nin, Witcher serisinin yeni oyunuyla ilgili açıklamalar yaptığını söyledi.

Yeni Witcher Oyunu ile ilgili gelişmeler:

IGN tarafından çevrilen rapora göre, yeni oyunun hazırlıklarına Cyberpunk 2077‘nin 17 Eylül 2020’de piyasaya sürülmesinden sonra başlanacak. Oyun tam olarak önceki oyunun bıraktığı yerden devam edecek. Ayrıca, Witcher oyunu için Witcher 4‘den farklı bir isim kullanılacağı söyleniyor.

Stüdyo başkanı Adam Badowski, Twitter’da paylaştığı bir gönderide şu an için tamamen Cyberpunk 2077‘ye odaklandıklarını ancak Witcher‘ın her zaman kalplerinde ve akıllarında olduğunu, bu nedenle doğru zaman geldiğinde yeni projeler üzerinde düşüneceklerini belirtti.

Witcher Oyununun konusu:

Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin hikayelerinden uyarlanan oyun serisi, yaratık avcılığı yaparak geçinen Rivialı Geralt’ın maceralarını konu ediniyor.Aslında Witcher bir meslek adı.Normal insanlardan farklı olan Witcherlar aslında mutant ve insan üstü güçleri var.Ayrıca oldukça zor bir eğitimden geçip bu ünvanı kazanıyorlar.

Hikayenin başka önemli karakterleri ise büyücü Yennefer ve Geralt’ın evlatlığı Ciri. Oyunlar ilerledikçe Geralt’ın serüveninde de heyecan artıyor. Kitapların ve oyunun ardından çıkan Tv serisi de oldukça beğenildi. Hayranların akıllarında kalan dizinin ünlü şarkısı;

Kaynak: https://shiftdelete.net/yeni-witcher-oyunu-mu-geliyor

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim