Yeni “Tetris” uygulamaları EA’nın mobil oyunlarının yerini almaya hazır
Eli Space 5 ay önce Oyunlar

Yeni

EA tetrisi kapatacağını açıkladı, Bir gün sonra ise mobil Tetris oyunları, N3TWORK’un Tetris uygulaması indirilebilir. Şimdilik, ücretsiz uygulama geleneksel bir solo oyun modu ile geliyor, ancak N3TWORK “mağazada çok daha fazlası” olduğunu söylüyor.

Uygulamayı App Store veya Play Store’da bulabilirsiniz – Çin ve Yeni Zelanda – hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynayabilirsiniz. İşlerin rekabetçi kalmasını sağlamak için yerel yüksek puan tabloları mevcuttur ve oyuncular beş tema ve 50 avatar arasından seçim yapabilir.

Geçen yıl, N3TWORK, Tetris’in bir oyununun Tetris ve bir klasik sürümüyle çalıştığını duyurdu. 100 kişilik savaş modu. Bu başlık henüz gelmedi, ancak N3TWORK başlangıçta 2020’de biteceğini söyledi. Uygulama şimdi mevcut olduğunda, yakında battle royale sürümünü göreceğimize söz veriyor gibi görünüyor.

“Biz Tetris’i geleneksel bir solo oyun moduyla lanse ediyoruz, ancak hayranların onlar için çok daha fazla mağazaya sahip olduğumuzu bilmelerini istiyoruz ve bu sadece N3TWORK’da inşa ettiğimiz inanılmaz bir Tetris uygulama deneyiminin temelini oluşturuyor “dedi. N3TWORK’un genç, kurucusu ve CEO’su.

Kaynak: N3TWORK

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim