Twitter Etkin Olmayan Hesapları Temizleyecek

Etkin olmayan bir hesapta olan kullanıcı adını gözünüze kestirdiyseniz yakın tarihte o kullanıcı adı sizin olabilir. Tabii kimse sizden önce davranmazsa.

Twitter şu anda platformdaki etkin olmayan hesaplarla ilişkili adreslere ( Dave Lee aracılığıyla ) e-posta gönderiyor. Bu e-postanın içeriğinde kullanıcıya 11 Aralık 2019 Çarşamba gününe kadar giriş yapmaları gerektiğini bildiriyor. Aksi takdirde Twitter, hesabın geçmişini ve kullanıcı adını iptal edecek. Daha sonra ise ücretsiz bir şekilde isteyen kişi o kullanıcı adına sahip olabilecek.

The Verge’e göre, altı ay veya daha uzun süredir oturum açmayan herhangi bir Twitter hesabı e-posta alacak.

Böylece Twitter’daki temizlik Aralık ayında başlamış olacak. Buna göre kullanılmayan Twitter kullancı adınızı ne zaman alabilirsiniz ? Ne yazık ki bu konu hakkında henüz bilgi sahibi değiliz.

İşte o e-posta:

Merhaba,

Twitter’ı kullanmaya devam etmek için geçerli Şartlar, Gizlilik Politikası ve Çerez Kullanımını kabul etmeniz gerekir. Bu, yalnızca bizimle paylaştığınız bilgiler hakkında en iyi kararları almanıza izin vermekle kalmaz, Twitter hesabınızı kullanmaya devam etmenizi sağlar. Ancak, ilk önce 11 Aralık 2019’dan önce giriş yapmanız ve ekrandaki uyarıları izlemeniz gerekir, aksi takdirde hesabınız Twitter’dan kaldırılır.

Eğer uzun süredir Twitter’a giriş yapmamışsanız ve de kullanıcı adınızı kaybetmek istiyorsanız hesabınıza acilen girmeniz gerekiyor aksi takdirde kullanıcı adını kaybedeceksiniz.

 

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
3
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim