Thermaltake’in en yeni oyun kulaklığı Alexa ve Razer Chroma ile çalışıyor
Eli Space 8 ay önce Teknoloji

Thermaltake'in en yeni oyun kulaklığı Alexa ve Razer Chroma ile çalışır

Thermaltake sadece tanıtılan bir oyun kulaklığı o kadar en oyun arkadaşlarınızla sohbet ederken gösterme hakkında. Riing Pro RGB 7.1, hem Alexa hem de Razer’ın Chroma sistemi ile kontrol edebileceğiniz iki bölgeli aydınlatma ile rakip kulaklıklarla rekabeti artırıyor. Bu özelliklerin çalışması için ayrı bir Alexa’ya hazır cihaza veya Razer’ın Synapse yazılımına ihtiyacınız olacak, ancak bu, eşleşmeler arasındaki ayarlara bakmak zorunda kalmadan renk koordinasyonunu yapmanızı sağlar. Kulaklığınızın gökyüzü kadar mavi olmasını istemeniz durumunda Alexa’nın kulaklık rengini yerel hava koşullarıyla eşleştirmesini bile sağlayabilirsiniz.

Ve evet, kulaklık olarak iyi performans göstermesi gerekiyor. Thermaltake, “büyük boy” 50 mm sürücüler, 20Hz ila 20kHz frekans aralığı ve ESS ES9018 DAC ve SABRE9601K amplifikatörün kombinasyonu ile geniş bir dinamik aralık ve minimum bozulma ile 24 bit / 96kHz oynatmanın sürülmesine yardımcı oluyor.

< Riing Pro RGB 7.1’in ne kadar tutacağından bahsetmiyoruz, ancak yılın ilk çeyreğinde gönderilmesi bekleniyor. Bu fiyat belirleyici faktör olabilir. Rekabetçi fiyatlarla bir dizi RGB kulaklık var (Corsair’in 100 $ Void RGB Elite Wireless ve Razer’ın 130 $ Kraken Ultimate gibi) ve Thermaltake’in sonuç olarak karşılaştırılabilir değer sunması gerekebilir.

Kaynak: Thermaltake

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim