Tesla’nın Tatil Güncellemesi Kamp Modunu ve sürüş görselleştirmesini geliştiriyor
Eli Space 5 ay önce Teknoloji

Tesla'nın Tatil Güncellemesi Kamp Modunu ve sürüş görselleştirmesini geliştiriyordims?quality=85&image_uri=https%3A%2F%2F

Elon Musk’un tweetlenmiş sözlerinde “büyük piller kaya”. Tüm ekstra güç ile, EV sahiplerinin bazılarını kamp aksesuarları ve konfor için kullanmak isteyebilecekleri düşünülebilir. Tesla bu düşüncede yalnız değil. Bu yılın başlarında Rivian, elektrikli kamyonuna bir kamp sobası eklentisi ekledi. Nissan’ın biraz farklı bir yaklaşımı var: EV pillerinin bazılarını kampçılarda ikinci bir hayat vererek geri dönüştürmek.

Elon Musk, Kamp Modunu bir yıldan fazla bir süre önce duyurdu ve Tesla o zamandan beri bir versiyon dizayn etti.. Buna rağmen, iklim sistemi sadece arabadayken açık kalıyordu. Electrek’e göre, yeni ve geliştirilmiş Kamp Modunu kullanmak, dokunmatik ekranın altındaki fan simgesine dokunmak, ‘İklimi Açık Tut’ seçeneğini seçmek ve ‘KAMP’ düğmesine dokunmak kadar kolay. Gerçekten maceraperest hissediyorsanız, belki de Tesla’nın elektrikli Cyberquad ATV’lerinden birini kullanabilirsiniz.

Musk’ın geçen hafta ima ettiği “tatil güncellemesi”, Sürüş “önizlemesini vaat ettiğiniz gibi, ancak sınırlı. Yeni özellik aslında işaret okuma yetenekleri geliştirildi. Sürüş görselleştirme sistemi artık stop lambaları, stop işaretleri ve seçili yol işaretleri gibi ek nesneleri de gösterebiliyor. Ayrıca metin mesajlarını kart olarak görüntüleyebilir ve sesli komutları kullanarak okuyabilir ve yanıtlayabilirsiniz.

Kaynak: Tesmania, Electrek (1), (2)

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim