Spor salonunu eve taşıyan egzersiz teknolojisi
12 ay önce Mobil

Spor salonunu eve taşıyan egzersiz teknolojisi sayesinde spor rutininizi kendiniz kontrol edebiliyor ve mobil uygulama üzerinden egzersizlerinizi takip edebiliyorsunuz. Akıllı direnç bandı size birçok avantaj sağlıyor.

Spor salonunu eve taşıyan egzersiz teknolojisi: Akıllı direnç bandı

Spor yapmak bazen oldukça zor bir hale gelebiliyor. Bazen koşturmalı geçen bir günün ardından yorgun olduğumuz için ya da hafta sonu geldiğinde ertelenen spor rutinleri işleri gerçekten çıkmaza sokabiliyor.

Spor rutini oluşturmak herkes için kolay bir süreç olamıyor ne yazık ki. Bunun farkında olan girişimciler ise yeni ve pratik teknolojiler ile birlikte insanların evlerinde kolay bir şekilde egzersiz yapmasını sağlıyor.

Bir Kickstarter projesi olan STRAFFR, bir türlü spor salonuna gidemeyen ya da egzersizden kaçan kişiler için tasarlanmış.

Dışarıdan sıradan bir direnç bandı gibi görünen bu ürünün içine yerleştirilen akıllı sensörler sayesinde hem pratik bir şekilde kendi egzersiz rutininizi takip edebiliyorsunuz hem de mobil uygulamasından ne kadar süre çalışacağınızı belirleyebiliyorsunuz.

Akıllı direnç bandı gerildiği anda mobil uygulama ile etkileşime giriyor ve sizin istediğiniz şekilde sizi yönlendirebiliyor.

Vücudunuzun her yerini çalıştırabileceğiniz oldukça kolay bir kullanım sunan bu ürünün yoğun tempoda çalışanlar için pratik bir yardımcı olarak sunulduğunu aktaralım.

Ürünü incelemek ve daha detaylı bakmak isteyenleri ise şu bağlantıya alabiliriz.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim