Snapchat özel NBC Olimpiyatları kapsamına ev sahipliği yapacak
Eli Space 1 sene önce Yaşam

Snapchat özel NBC Olimpiyatları kapsamına ev sahipliği yapacak

2020 Olimpik Yaz Oyunları altı ay boyunca başlamıyor, ancak çok sayıda pazarlama çalışması uluslararası etkinliğe giriyor önceden. Olimpiyat Oyunlarına ilişkin medya haklarına sahip olan NBC, ABD’deki yarışmaların günlük kapsamını yayınlamak için Snap ile olan anlaşmasını yeniledi. İki şirket, 2016 Yaz Olimpiyatları ve 2018 Kış Olimpiyatları ile ilgili benzer anlaşmalarla daha önce ortaklık kurdu. Ancak, bu yılki anlaşma çok daha fazla içerik sağlıyor: NBC, Snapchat için 2018’den üç kat daha fazla 70 bölüm üretecek.

Dört günlük orijinal şov, gerçek zamanlıya yakın özetlemeler içerecek ABD Takımının kapsamı, kültürel parçaları ve profilleri. Daha iyisi ya da daha kötüsü, tüm gösteriler dikey bir en-boy oranında sunulacak.

NBC Olimpiyatları başkanı Gary Zenkel, bu tür içeriklerin üretilmesinin Olimpiyatlara ilgi duyan “pazarlama alıştırması” olduğunu söyledi. . “Bu da kesinlikle bu ilişkinin amacı” diyor, “ama biz de bu izlenimlerden para kazanacağız.” Snapchat, içeriğinin 13-34 yaş arasındaki tüm çocukların% 75’ine ulaştığını iddia ediyor, bu nedenle ABD’deki Olimpiyat Oyunları için tüm reklam envanterini de kontrol eden NBC, muhtemelen bu genç izleyicinin iyi bir yığınını yakalamayı umuyor demografik ve reklamverenlerden daha fazla para getirir. Bu izleyiciler, eski demografilere kıyasla daha fazla harcama gelirleri olduğu varsayımı nedeniyle reklamverenler tarafından özellikle değerli görülüyor.

Son 20 yılda Olimpiyatlar için izleyici seyrek oldu. Sosyal medya platformlarına daha güçlü bir şekilde itilip getirilmemesi iğneyi hareket ettiriyor olsun, ancak her iki durumda da, hem NBC hem de reklamverenleri Snapchat’ten yararlanarak çok sayıda genç izleyiciye ulaşacak.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim