Samsung, en son Galaxy telefonlarını 11 Şubat’ta tanıtacak
Eli Space 5 ay önce Mobil

Samsung, en son Galaxy telefonlarını 11 Şubat'ta tanıtacakdims? quality = 85 & image_uri = https% 3A% 2F% 2F

Sızan Samsung davet videosunun gerçek olup olmadığı konusunda uykunuzu kaçırmanız durumunda artık endişelenmeyin. Samsung bu akşam 11 Şubat’ta San Francisco’daki bir Galaxy Unpacked etkinliğinde “önümüzdeki on yıllık mobil deneyimleri şekillendirecek yeni, yenilikçi cihazlar” sergilemeyi planladığını doğruladı.

Samsung Galaxy S11 serisi (veya kime sorduğunuza bağlı olarak Galaxy S20 serisi), ancak Samsung’un haber odası gönderisinde kullandığı dil, önümüzdeki ay Kaliforniya’daki normal amiral gemisi akıllı telefonlardan daha fazlasını göreceğimizi gösteriyor gibi görünüyor. Bu, Samsung’un yeni Razr-esque katlanabilir telefonunda bize ilk bakışta yer vereceği anlamına gelebilir mi? Büyük olasılıkla: Bazıları, yukarıdaki resimde ikinci “A” nın yerine geçen kare kutunun, kapatıldığında bu cihazı temsil ettiğini düşünüyor. Ve başka bir şey yoksa, böyle bir açıklama Koreli şirkete büyük bir hype dalgası verecektir, o zaman sadece birkaç hafta sonra Mobil Dünya Kongresi’ne girebilir.

#GalaxyUnpacked promosyon malzemesi yeniden tasarlandı! pic.twitter.com/RoP4xKgEDq

— Max J. (@Samsung_News_) 4 Ocak 2020

Tabii ki, orijinal Galaxy Fold’un Samsung’a ne kadar sorun verdiğini düşündüğünüzde, kimse şirketi suçlayamaz bu sefer yaklaşımını mükemmelleştirmek için biraz daha zaman ayırdım. Bu kez özellikle doğru olabilir, çünkü ikinci nesil Galaxy Fold’un dayanıklı ama esnek bir cam ekran kullandığı söyleniyor. Yine de, duyurunun inovasyona başlaması, S11 / S20’de bulunan inanılmaz derecede güçlü bir kamera veya Neon’un ortaya çıktığı her şey gibi özelliklerden söz ediyor olabilir. Sorular şu an için cevapların sayısından çok daha fazla, ancak en azından Samsung’un nihayet ne zaman bu kadar çekingen olmayı bırakacağını biliyoruz.

Kaynak: Samsung

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim