Netflix’teki En İyi 10

Netflix'teki En İyi 10 Akış Şovu

Öldürmek için bir akşamınız ve Netflix aboneliğiniz var – gezinirken hiçbir zaman harcamayın. Bu on seçim Netflix’teki tüm harika şeyleri kapsamaya bile başlamayacak, ancak iyi bir başlangıç. İşte kesinlikle izlemeniz gerekenler.

Netflix

8,99 ABD doları / ay, ücretsiz 30 günlük deneme Şimdi satın alın

En sevdiğimiz ve en çok kullanılmış oyunlar, uygulamalar ve eğlence. İPhone’lar, Android telefonlar, PC’ler, Mac’ler ve TV’ler için uygulama seçimlerimize göz atın; Apple Arcade ve Google Play Pass’tan favori mobil oyunlarımız; ve PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için en iyi seçimlerimiz. Disney +, Hulu ve Netflix’teki favori akış programlarımızı, bazı harika bilim kurgu kitaplarını ve heyecan verici yeni podcast’leri de listeledik. (Not: Fiyatlandırma, yayınlama sırasında doğruydu ancak değişebilir.)

You

Netflix'tesiniz Fotoğraf: Netflix

İkinci sezonu için Netflix’e geçmeden önce bir Ömür Boyu serisi , Acerbic zekası ve kadınları takip etme eğilimi olan bir kitapçı Joe Goldberg hakkında bir gerilim. Çoğunlukla bir gerilim olsa da, Sizi iyi yapan şey, romantik tropiklerin soldurucu bir hiciv olarak işlev görmesidir. Erkek yetkisine ve kültürümüzün bunu kapsama şekline dair keskin bir eleştiri sunmak için değersiz tür ücretin kapağını kullanan akıllı bir hamstir.

İrlandalı

Fotoğraf: Netflix

Evet, çok uzun. Evet, hepsini tek bir oturuşta sıkıştıramayabilirsiniz. Ama İrlandalı meşru olarak harika – Martin Scorsese’nin en tatmin edici filmi değil, ama kesinlikle onun en düşünceli filmleri arasında. İrlandalı adam, mafya için kas olarak kariyere giden bir kamyon şoförü olan Frank Sheeran’ın hikayesini anlatırken, siyaset, emek ve suçla ilgili geniş kapsamlı bir yarı tarihsel hikaye anlatıyor ve belki de Scorsese’nin suç hikayeleriyle örneklenen erkeklik.

Tepedeki Evin Laneti

Tepe Evinin Laneti Çok iyi bir korku şovu ve belki de Netflix’in en iyi orijinal draması The Haunting of Hill House, hem harika bir korku şovu hem de aile hakkında müthiş bir hikaye.Shirley Jackson’ın aynı isimli romanından uyarlanan şov, 2020’de Bly Manor’ın Haunting’i olarak döndüğünde, bu sefer Henry James’in Vidanın Dönüşünü uyarladığında bir antoloji olacak.

Amerikan Suç Hikayesi: Gianni Versace Suikastı

Amerikan Suç Hikayesi: Gianni Versace SuikastıParlak bir şekilde yanan ve bir fısıltıyla kaybolan pahalı, garip bir fazlalık çalışması, hala akış hizmetindeki en tekil şovlardan biridir. Baz Luhrmann tarafından yönetilen Get Down, hip-hop’un doğuşu ve disko zirvesi hakkında bir Bronx peri masalı; ilçe etraflarında yanarken ve dünya yavaş yavaş hayallerini boğmak için komplo kururken genç sokak şairleri hakkında bir hikaye.

GLOW

Fotoğraf: Erica Parise / Netflix

Gerçekten hepsini seven bir şov hakkında söylenecek bir şey var karakterleri. Tüm kadın güreşçilerin bir geceleri uçurtma promo olan gerçek Güreş Güzeli Bayanlar, GLOW, mücadele eden bir aktris döndü güreşçi Ruth Wilson’ı ve güreşte bulduğu sürpriz başarıyı ve memnuniyeti takip ediyor. Yol boyunca, şov Orange’dan bir sayfa alıyor Yeni Siyah, ring arkadaşlarının hayatlarına dalmış, hayatın her kesiminden kadınlar hakkında çekici kısa hikayeler ve nasıl olursa olsun sorumlu erkekler tarafından hamstung. kendileri için bulabilecekleri başarı.

ONE DAY AT A TIME

Her Seferinde Bir GünKlasik çoklu kamera kurulumu ve gülme izi, şovun her şeyi yaptığı ciddiyetle iyi eşleşen bir geri çekilme ortamı sağlıyor. Bazen sevimsiz, bazen sıkıcı, bazen çok komik, Bir Seferinde Bir Gün her zaman bir zevktir.

WHEN THEY SEE US

Fotoğraf: Netflix

1989 yılının Nisan ayında, Central Park’ta bir koşucunun cinsel saldırısı, New York’ta yarış ve polislik için bir parlama noktası haline geldi, çünkü beş genç adam itiraf etti ve olayları kapatmak isteyen ve bunu yapmak için ırksal önyargılara yaslanmak isteyen bir polis departmanının suçu. Ava DuVernay’ın Exonerated Five’ın öyküsünün keskin bir şekilde dramatize edilmesi zor, tatsız bir televizyondu, yine de sadece merkezi figürlerin maruz kaldığı adaletsizlikler hakkında değil, aynı zamanda haklarından mahrum bırakılan sayısız yolların avlanmasına da yardımcı olan ulusal bir konuşmayı değiştirmeye yardımcı oldu.

BETTER CALL SAUL

Fotoğraf: Netflix

Netflix, Breaking Bad’ın tıkınırcasına bir hit haline geldiği yerdi, bu yüzden Better Call Saul için bunun görünmediği bir utanç.

Goodman ile tanıştığımızda, o sadece Jimmy McGill, kendi uygulaması yok, aramak için Rolodex suç ortağı yok. O sadece hasta bir erkek kardeşi, kolay eksileri için bir düşkünlüğü ve şaşırtıcı derecede büyük bir kalbi olan bir vidadır.

Vox Media’nın ortaklık ortaklıkları var. Bunlar içerik içeriğini etkilemez, ancak Vox Media satış ortağı bağlantıları aracılığıyla satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir. Daha fazla bilgi için etik politikamıza bakın.

.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim