Netflix, Sex Education’ın Yeni Sezon Çıkış Tarihini Açıkladı

Günümüzde ki ergen ilişkilerini ele alan bir Netflix yapımı olan Sex Education, 2019’un Ocak ayında yayınlanan ilk sezonuyla büyük ilgi görmüştü. Haliyle bu ikinci sezon için beklentileri arttırdı. Bugün gelen bir habere göre ikinci sezonun önümüzdeki Ocak ayında sevenleriyle bulaşacağı doğrulandı. Şimdi sıra yeni sezonun ayrıntılarını incelemekte.

Henüz Sex Education’ı izlemediyseniz bu yazımızın hem birince hem de ikinci sezon hakkında bolca spoiler içerdiğini belirtelim. Bu yüzden diziyi izleme gibi bir planınız varsa yazının geri kalan kısmını ilk sezonu bitirdikten sonra okumanızı tavsiye ederiz. Bildiğiniz gibi Netflix’in son dönemde oldukça dikkat çeken yapımlarından biri olan Sex Education’ın ilk sezonu, seks terapisti annesi Jean ile birlikte yaşan ve sosyal beceriler pek de iyi olmayan bir lise öğrencisi Otis Milburn etrafında gelişmişti.

Otis, sezgisel seks tavsiyeleri verme yeteneğinden faydalanmak içni arkadası Maeve Wiley ile birlikte okula bir seks kliniği kurmaya karar vermişti. İlk sezonuyla seyircilerinin beğenisi oldukça toplayan yapımın ikinci sezonu için beklentiler şimdiden arttı. 17 Ocak’ta yayınlanacak olan ikinci sezonda Maeve ile aralı gerilen Otis’in, kız arkadaşı Ola ile ilerleyebilmeleri için cinsel dürtülerine hakim olması gerekecek. Bu sırada okulda yayılan klamidya salgını, okulda cinsel eğitime daha çok önem verilmesi gerektiğini hatırlatmış olacak.

Yukarıda gördüğünüz video Netflix’in onaylı UK & Ireland hesabında paylaşılmış. Video da sevilen dizinin oyuncuları muhtemelen ikinci sezonun senaryosunu okumakta.

Sex Education yapımının yeni sezonu hakkında ortaya çıkan bilgileri sizlerle paylaştık. Dizinin yeni sezonunun 17 Ocak 2020’de Netflix’te olacağını bildirelim. Diziyi listenize eklemeyi unutmayın. Sex Education’ın Netflix sayfasını buradan inceleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
3
😆
0
😱
0
Yorumlar
    • İnanç 1 sene önce
      +1

      Merakla bekliyorum

Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim