Nawa’nın şık e-motosikleti, aralığı büyük ölçüde çoğaltmak için bir ultracapacitor kullanıyor
Eli Space 12 ay önce Teknoloji

Nawa'nın şık e-motosikleti, aralığı büyük ölçüde çoğaltmak için bir ultracapacitor kullanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

gemini.png dims?quality=85&image_uri=https%3A%2F%2FTeknolojiyi en iyi şekilde görünmek için, üst yuvadaki ultracapacitor ünitesi ve aşağıdaki adi batarya ile bölünmüş bir “tank” tasarımı yarattı. Karbon ürettikleri için, ultrakapasitörler nispeten ucuzdur ve yalnızca 10 kg ağırlığındadır, oysa menzili yüzde 65’e değin arttırmaktadır. Düzenli bir batarya ile bu nesil bir aralığın elde edilebilmesi için, ağırlık ve maliyeti büyük ölçüde artıracaktır.

Teknoloji, dur-kalk şehir halkı sürüşünde en etkilidir. Nawa CEO’su Ulrik Grape New Atlas’a “Sadece az miktarda enerji depolar, ancak fazla bereketli bir şekilde kullanılır” dedi. “Esas olarak bu ultracapacitor’yu hızlanma ve frenleme aracılığıyla tüm vakit baştan başa içeri ve dışarı pompalıyoruz.”

Nawa Racer da oldukça süratli, 0-62 eksen / saat hıza ulaşabiliyor ” “Üzüm göre. Şirket, Yarışçı’yı CES 2020’de bir misafir etme olarak gösterecek ve 2020’de başlayan ölçekte süper kapasitörün üretimine başlayacaktır. “Bunun daha büyük bir motora, arabaya veya diğer bir elektrikli araca uygulanamamasının bir nedeni yoktur. diğer taraftan, bu teknoloji fazla yakın bir zamanda üretime girebilir “dedi Üzüm bir açıklamada.

Kaynak: Nawa Bu yazıda: ces2020, e-Bike, gear, motorcyle, Nawa, racer, transport Bütün ürünler önerilir Engadget tarafından editoryal ekibimiz tarafından asıl şirketimizden egemen olarak seçilir.Bu bağlantılardan birini kullanarak bir şey satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu kazanabiliriz. comment.png?h=fdd3d5c323dfc3c958e02b675b 572.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim