Motorola, 2020’de Piyasaya Dönecek

Üst seviye telefon piyasasında katlanabilir telefonu Razr ile hızla geri dönen Motorola, bu alanda ilerleme kaydedeceğinin sinyalini veriyor. Ancak akıllı telefon üreticisi diğer yandan premium amiral gemisi modellerine yönelmek istiyor.

Motorola, bütçe dostu ve uygun fiyatlı segmentte geçirdiği uzunca yılların ardından premium akıllı telefon alanına tekrar girmeyi planlıyor. Şirket, Qualcomm’un Tech Summit etkinliğinde amiral gemisi telefonlar için duyurduğu Snapdragon 865 işlemcisini kullanarak, üst seviye akıllı telefonlara yöneleceğini açıkladı.

Tech Summit’te sahneye çıkan Motorola Başkanı Sergio Buniac, “Motorola, 2020’de genişletilmiş 5G çözüm yelpazesiyle, 5G dönemini sürdürmeye devam edecek. Yüksek performanslı Snapdragon 765 ve 865 Mobil Platformları, birinci sınıf amiral gemisi alanındaki konumumuzu yeniden canlandıracak” dedi.

Lenovo şu anda, eski Amerikan markasının sahibi olarak öne çıkıyor ancak son yıllarda popüler olan Moto G serisi akıllı telefonlar, küresel pazarda ilgi gören bütçe dostu bir donanım olarak öne çıkmayı başardı. Bununla birlikte, nostaljiyi canlandıran katlanabilir Motorola Razr, yüksek fiyatlı bir akıllı telefon olmasına rağmen özellikleriyle rakiplerinden geride kaldı.

Motorola, amiral gemisi telefonlarının Snapdragon 865 işlemcilerinden güç alacağını açıklasa da, Samsung’un Galaxy serisi telefonlarıyla rekabet etmek için yeni bir seriyle mi karşımıza çıkacağı yoksa orta seviye Moto Z ailesini mi yükselteceği henüz belli değil.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
1
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim