Microsoft’un ilk Xbox Series X oyunları çapraz nesil sürümler olacak
Eli Space 7 ay önce Oyunlar

Microsoft'un ilk Xbox Series X oyunları çapraz nesil sürümler olacak

kararır kalite = 85 & image_uri = https% 3A% 2F% 2F

Bir süredir  Halo bilinmektedir ki?: Sonsuz Xbox One, Xbox Series X ve PC’de mevcut olacak. MCVUK ile geniş kapsamlı bir röportajda Xbox Game Studios şefi Matt Booty, diğer birinci taraf X Serisi oyunlarının Xbox One’da da oynanabileceğini söyledi. Aslında, Microsoft’un kendi X Serisi oyunları bir süreliğine bu konsola özel olmayacak.

“İçeriğimiz gelecek yıl, iki yıl boyunca, tüm oyunlarımız, bir çeşit PC gibi , o cihaz ailesini aşağı yukarı oynatacak “dedi. “Birisi şu an ile [Seri X] arasında Xbox’a yatırım yaparsa, iyi bir yatırım yaptığını hissettiğinden ve onlara içerikle bağlı olduğumuzdan emin olmak istiyoruz.”

Halo: Infinite Xbox One’daki kullanılabilirliği, sadece bu oyun için yeni bir konsol satın almanın biraz gereksiz görünmesine rağmen, Booty, Halo: Infinite geliştiricileri 343 Industries ve SkyBox Labs’ı kesinlikle almak için bir şeyler yapacak X Serisi özelliklerinin avantajı “. Bunun ne anlama geldiğini genişletmedi, ancak yaklaşmakta olan konsolda donanım hızlandırmalı ışın izleme, değişken yenileme hızı ve 8K kapasitesi olduğu için, geliştiricilerin bu yeteneklerden faydalanacağını hayal etmek mantıklı.

Bu yaklaşım münhasıran X Serisi’ne geçişi daha pürüzsüz hale getirmelidir. Konsol başlar başlamaz yükseltmeyi göze alamayan kişiler tamamen dışarıda bırakılmaz. Başlangıçta bazı üçüncü taraf X Serisi münhasırlarının olabileceği yerlerde, Xbox One sahipleri, xCloud oyuna girmeden önce bile birkaç yeni nesil oyuna erişebilecekler.

Kaynak: MCVUK

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim