LG G8 ThinQ, Artık Android 10 Güncellemesi Alıyor

Bilindiği gibi LG, bu sene çıkartmış olduğu akıllı telefonu LG G8 ThinQ için geçtiğimiz ay Andorid 10 beta programına başlamıştı. Cihaz, şimdi de kararlı olarak Android 10 güncellemesini almaya başladı.

LG, bu yılın Şubat ayında piyasaya sürmüdüğü akıllı telefonu G8 ThinQ için Andriod 10 beta prgoramını başlattığını geçtiğimiz ay duyurmuştu. Beta programını anavatanı Güney Kore’de başlatan şirket, G8 ThinQ cihazları için kararlı Android 10 güncellemesini dağıtmaya da Güney Kore’den başladı.

Güncelleme, G820N20c yazılım sürümüyle birlikte geliyor. Detaylı bir güncelleme notu henüz erişilebilir durumda olmasa da güncellemenin G8 ThinQ kullanıcılarına Kasım 2019 güvenlik yamasıyla birlikte Android 10 özelliklerini getireceği de biliniyor.

Şirket yeni Android 10 güncellemesini, Güney Kore’deki tüm LG G8 ThinQ kullanıcılara birkaç hafta içerisinde göndermesi bekleniyor. Ancak yeni güncellemeyi diğer bölgelere ne zaman gönderebileceği henüz net değil.

Akıllı telefon pazarında çok da parlak günler geçirmeyen LG, bu yılın Şubat ayında çıkarmış olduğu bir diğer telefon olan V50 ThinQ için de Android 10 beta programını Güney Kore’de başlattığını duyurdu. Bu nedenle V50 ThinQ cihazların da kararlı Android 10 güncellemesini yakın bir zamanda görebiliriz.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim