Jennifer Aniston, Apple TV + ‘The Morning Show’ için bir SAG ödülü aldı

Jennifer Aniston, Apple TV + 'The Morning Show' için bir SAG ödülü aldı

Jennifer Aniston  Screen Actors Guild Drama dizisinde (The Morning Show) en iyi kadın oyuncu dalında (SAG) ödül kazandı. Bu, Apple TV Plus’ı atılım yapan Critic Choice Choice galibiyetinden sonra ikinci büyük  sezonu ödülü. Pundits, SAG ödülünün The Crown için Olivia Colman’a gitmesini beklediğinden, Apple’ın acemi yayın hizmeti için küçük bir darbe temsil ediyor. 1996 yılında Friends ‘topluluğunun bir parçası olarak kazanan Aniston için ilk bireysel SAG ödülü oldu.

Apple, muhtemelen bir çift kupa bekliyordu, çünkü Billy Crudup en iyi aktör olarak Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde . Ancak bu ödül, Peter Dinklage tarafından HBO’nun Game of Thrones için verildi. Bir başka sürpriz ise Fleabag bu ödül için devredildiği için The Marvellous Mrs.Maisel için bir komedi dizisi galibiyetindeki Amazon topluluğu oldu. “Fleabag’e oy verdim,” diye şaka yaptı Bayan Maisel yıldızı Alex Borstein. Tony Shalhoub da erkek aktörünü Maisel’deki rolü için bir komedi dizisi ödülü aldı – dördüncü SAG galibi.

Fleabag yine de Phoebe Waller-Bridge için bir komedi dizisinde en iyi kadın aktör kazandı. , şov için Emmy, Altın Küre ve SAG ödülü kazandı. Ayrıca Amazon Prime Video’nun diğer tüm flamalar için toplam üç SAG ödülü aldığı anlamına gelir. Netflix, The Crown için en iyi topluluk drama ödülündeki tek ödülünü aldı, neredeyse tüm adayları yönettikten sonra neredeyse tekrar kokar.

Kaynak: SAG Ödülleri

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
Popüler
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim