Instagram’dan Boomerang çok ihtiyaç duyulan düzenleme ve efekt araçlarını ekliyor
Eli Space 5 ay önce Teknoloji

Instagram'dan Boomerang çok ihtiyaç duyulan düzenleme ve efekt araçlarını ekliyor

gelirken Instagram söylentiler Boomerang çıktı 85 = doğru olmak. Sadece (tartışmalı olarak gecikmiş) bir düzeltme özelliği de dahil olmak üzere bir dizi yaratıcı araç tanıttı. Telefonunuzun video düzenleyicisindeki kırpma aracına çok benzer şekilde, animasyon döngüsünün nerede başlayıp durduğuna karar verebilirsiniz – artık bir Boomerang’ı yeniden kaydetmenize veya mükemmel olmayan bir uç noktaya yerleşmenize gerek kalmaz. Ayrıca SlowMo (yarı hızlı oynatma), Yankı (bir hareket bulanıklığı izi efekti) ve Duo (parlak bir görünüm) dahil olmak üzere üç özel efekt vardır.

TechCrunch’ın belirttiği gibi, bu efektler (bazı Instagram gibi özellikler) kesinlikle yeni değildir. Snapchat, 2015’ten bu yana bu etkilerin bazılarına sahipken, TikTok’un kendi etki payı var. Ancak, yazılarınızda ve Hikayelerinizde aynı konserve animasyondan sıkıldıysanız Boomerang’ı kullanmanız için size daha iyi bir neden vermelidirler.

🐢 SlowMo
🗣 Echo
👯‍♀️ Duo

Boomerang’ın yaaassssss demenizi sağlayacak yeni yaratıcı katlamaları var. Bugün hepsini deneyin. pic.twitter.com/wp0A71RefL

— Instagram (@instagram)

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim