Hyundai, CES’te uçan bir otomobil konseptini sergileyecek
Eli Space 1 sene önce Teknoloji

Hyundai, CES'te uçan bir otomobil konseptini sergileyecek

​​Çılgınca teknolojik ürünler olmadan CES olmaz ve Hyundai bu senenin parlayan yıldızı ol ayı planlıyor. 6 Ocak’ta, Güney Koreli otomobil üreticisi kamuoyunu  Bireysel Hava Aracı (PAV) ile öteki iki konseptle tanıştıracak: Özerk bir kara taşıtı ve yolcuların iki ulaşım modu arasında transfer edebilecekleri bir hub.

Fütüristik bir San Francisco silüetinin üzerinde gördüğünüz görüntünün ötesinde, Hyundai uçan aracı hakkında çok fazla bilgi vermedi. Elimizdeki tek detay, her üç konseptin de insanları sıkışık şehirlerde hareket ettirmek için birbirleri ile birlikte çalışacakları.

Bireysel uçan araçlar üstünde çalışan Hyundai, en çok yatırım yapılanlardan biri. Eylül ayında, şirket resmi olarak Urban Air Mobility bölümünü tanıttı ve yeni bir gruba başkanlık etmek için eski bir NASA mühendisi ile anlaştığını açıkladı.

Açık Konuşmak Gerekirse, çoğu insanın kendi uçuklarına sahip olma yolunda. Örneğin, Michigan ve Ford Üniversitesi tarafından yapılan son bir araştırma, sürdürülebilirlik endişelerinin olduğunu belirledi, ancak hava taksilerine sandığınızdan daha yakın olabileceğimizi belirledi.

Kaynak: Hyundai

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim