Honda’nın yeni direksiyon simidi, kendilerini sürebilecek otomobiller için üretildi
Eli Space 8 ay önce Teknoloji

Honda'nın yeni direksiyon simidi, kendilerini sürebilecek otomobiller için üretildi

Sponsorlu Bağlantılar

gemini.png kararır? kalite = 85 & image_uri = https% 3A% 2F% 2F Honda

Honda planları kavramların bir demet vitrin ve Gelecek ay CES 2020’de prototipler, Hasbro’nun tekerlek benzeri Bop It oyuncağının anılarını geri getiren artırılmış bir sürüş konsepti dahil. Bakın, teknoloji bütün vasıta kontrollerini direksiyon simidine yerleştiriyor: aracı çalıştırmak için iki kez hafifçe vurun, aracı yavaşlatmak için çekin ve hız yapmak için itin.

Otomobil üreticisi konseptin sekizden pozitif olduğunu söylüyor benzeri özerkten en ince ayrıntısına kadar özerk çalışmaya dek modlar, kullanıcıların araçlarını teftiş etmeyi veya onu kendi kendine sürüş sistemine bırakıp bırakmamayı seçmelerini sağlar. Şirket, yaptığı açıklamada, “Özerk gelecekte, Honda, müşterilerin sürüş sorumluluğundan kurtulduklarında yeni yollarla mobilitenin keyfini çıkarabileceğine inanıyor” dedi. “bununla birlikte, müşteriler hala otomobil kullanmanın verdiği duygu ve telaşı yaşamak isteyebilirler.” Kullanıcılar, bir düğmeye basarak otomatik ve manuel modlar arasında bile geçiş yapabilirler.

Honda, aracın sensörleri, içgüdüsel bir sürüş oluşturmak için kullanıcının ansızın fazla mod arasında geçiş yapma niyetine dikkat edeceğini söylüyor. tecrübe.” İnsan hatasından kaynaklanan kazaları durdurmak için, özerk sürüş sistemi gerektiğinde arabulucu atlamaya ve kontrol etmeye hazırlanmış olacaktır. Bu, tüm Honda’nın sistem hakkında açığa çıkardığı az kalsın tümü, oysa CES katılımcılarının kendi konseptlerinin simülasyonlarını deneyimleme şansı elde edeceğini taahhüt ediyor – nasıl gittiğini size bildireceğiz.

Kaynak: Honda Bu makalede: artırılmış sürüş konsepti, honda, yarın, ulaşım Engadget tarafından önerilen tüm ürünler başlıca şirketimizden bağımsız olarak editoryal ekibimiz göre seçilmektedir. Hikayelerimizden bazıları emrindeki kuruluş bağlantıları içeriyor. Bu bağlantılardan birini kullanarak bir şey satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu kazanabiliriz.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
Popüler
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim