Google Stadia, 2020’de 120’den fazla oyun eklemeyi planlıyor
Eli Space 8 ay önce Oyunlar

Google Stadia, 2020'de 120'den fazla oyun eklemeyi planlıyor

kararıyor mu? flop da. Oyuncuların donanım üzerine mütevazı bir yatırımla yeni oyunlar oynamasına izin veren yetkin bir üründür. Chrome'u, bir uygulamayı açın veya Chromecast'inizi açın ve giriş yaptıktan sonra oynamaya hazırsınız. Erken benimseyenler gecikme, düşük çözünürlüklü görseller, eksik özellikler ve oyunların bir seçiminden şikayet etti. Stadia'nın büyüyen ağrılarına hitap etmek için Google, yıl boyunca belirsiz ama umut verici bir yol haritası hazırladı ve vurgulamak için 120'den fazla oyun ekledi. </p>
<p> Önümüzdeki birkaç ay içinde masaüstü kullanıcıları 4K oyunlar oynatmak.</body></html>Her karenin önemli olduğu stream oyunları hayranları için ortak bir şikayet ve dokunaklı bir konu olduğu için Google’ın gecikme sorunlarını azaltmak için çalışıyor olması mümkündür. Aynı zaman dilimi içinde, Stadia denetleyicisini satın alan kullanıcılar sonunda Chrome’un masaüstü sürümünde oynarken kablosuz bağlantısını kullanabilirler – şu anda oyun kolu masaüstünde USB-C kablosu olmadan çalışmayacak

Mobil cephede, Stadia daha fazla Android telefon için destek sunacak. Lansmanından bu yana, uygulamayı çalıştırabilen tek Android cihazlar Google’ın kendi Pixel telefonlarıdır. Orada çok sayıda başka Android cihazı var, bu yüzden platformu Samsung Galaxy dizisi gibi telefonlara açmak Google’ın benimsemeyi artırmasının bir yolu olabilir.

Oyunlar açısından Google yaklaşık 10 dan fazla oyunun önümüzdeki yıl ortalarında yayınlanacak ve şirketin Şubat ayında Stadia Pro için oynayacağını – platformun yılda birkaç ücretsiz oyun ve yüksek özellikli akış sağlayan – bu ayın sonlarında açıklayacağını açıklayacak.

< Stadia’nın, hemen hemen tüm güncellemeleri – özellikle performans yükseltmeleri – Google’ın platformu oyunculara daha cazip hale getirmesine yardımcı olacaktır.Ancak bir oyun PC’sine veya bir konsola yüzlerce dolar vermek istemeyenler için Stadia yakında “yeterince iyi” bir alternatif haline gelebilir.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
Popüler
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim