Fortnite Bölüm 2’nin gelecek sezonu 20 Şubat’ta başlayacak
Eli Space 9 ay önce Oyunlar

Fortnite Bölüm 2'nin gelecek sezonu 20 Şubat'ta başlayacak

Epic Games son sette de olan bir başlangıç Fortnite’ın gelecek sezonu için. Bölüm 2’nin başlamasından dört ay sonra, 20 Şubat’ta yapılması planlanıyor ve bu da mevcut sezonu battle royale tarihindeki en uzun süredir yapıyor.

Epic, Kasım ayında ikinci sezonunu geri ittiğini açıkladı. Bölüm 2 – Şubat başı tatil güncellemelerine odaklanmak için, ancak şimdi sezonun daha sonraya kadar başlamayacağını söylüyor. Geliştirici, Sezon 2’nin nelerde olduğu hakkında çok fazla fikir sunmadı, ancak başlamadan önce fazla mesai zorlukları ve iki haftalık bir etkinlik olacağını belirtti.

Bu arada, büyük bir güncelleme başladı önümüzdeki ayın başlarında fizik motorunu elden geçirecek olan yol (belki de Sezon 2’yi geri itmesinin başka bir nedeni). Epic, Unreal Engine’in Chaos sistemine geçerken bazı hıçkırıkların olmasını bekliyor, bu nedenle küçük bir oyuncu grubuyla testler yapıyor ve zamanı geldiğinde her şeyi iyileştirecek. Kaos motoru çevresel hasarı çok daha ayrıntılı ve etkileşimli hale getirebilir.

v11.50, Unreal Engine’in Chaos fizik motorunu içerecek ve Bu resimde gördüğünüz gibi şeylerin Fortnite’da gerçekleşmesine izin verin!

pic.twitter.com/O22nwUybwC

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim