Evcil hayvan kılı için en iyi vakum nedir?
Eli Space 1 sene önce Teknoloji Yaşam

Evcil hayvan kılı için en iyi vakum nedir?

Herhangi bir evcil hayvan sahibinin bildiği gibi, iyi bir vakuma sahip olsanız bile (seçimlerimizden ikisi, bir Miele ve bir kablosuz Dyson V7 var), hala defalarca var gibi görünüyor etrafında bir takım hayvan kılı. böylece, evcil hayvan kılı için en iyi vakumun ne olduğunu sormak yerine, kendimize daha bir şey sorduk: Evcil hayvan kıllarını evinizde minimumda tutmanın en iyi yolu nedir?

Herhangi bir iyi vakum —  toz torbalı yada torbasız, kablolu ya da kablosuz — keza sert zeminlerde ayrıca da halılarda evcil hayvan tüylerini edinmek için mükemmel bir iş çıkarır. Evcil hayvan tüylerini görmenizin nedeni, evcil hayvanların sürekli olarak dökülmesidir, böylece vakumunuz ne kadar iyi olursa olsun, aralıksız çalışabilecek bir vakum gerekli. Diğer bir deyişle, bir robot vakum evcil hayvan kılı için en iyi vakumdur.

Birçok evcil hayvan sahibi için en iyi seçimimiz olan iRobot Roomba 614, evcil hayvan kılı için robot vakumları aralarında en iyi seçimdir: Sağlam , temizlenebilirlik için temizleme gücünden imtiyaz vermeyen onarılabilir robot.

İRobot Roomba 675 benzer çekin gücüne sahiptir, ama Wi-Fi’ye (isterseniz) bağlanır ve bir uygulamadan ya da Alexa sesli komutlarıyla kontrol edilebilir. Bütçe seçimimiz Eufy RoboVac 11S, test ettiğimiz en gürültüsüz robovac olma avantajına sahiptir, ama düşük güçlü temizliği ile tek evcil hayvan evi için daha uygundur.

Evcil hayvan tüyü için iyi bir robot vakum göstermek evcil hayvan tüylerini evinizde minimumda tutmanın düşük çaba ve yüksek ödüllü bir yolu. Kesintisiz ya da en azından uyumlu olarak ve çoğu insanın el ile vakumlayabileceğinden daha sık vakumlama yaparak, sürekli dökülen bütün saçların yığılmasını önleyebilirsiniz. Ve mobilyaların aşağı temizleyerek, robovaclar manuel vakumların kaçırdığı çok fazla saç yakalarlar.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
Popüler
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim