Disney, Frozen 2’yi coronavirus pandemisinin ortasında üç ay erken Disney Plus’a getiriyor

Disney, Frozen 2'yi coronavirus pandemisinin ortasında üç ay erken Disney Plus'a getiriyor

Disney inanılmaz popüler Dondurulmuş 2’sini üç ay önce Disney Plus yayın hizmetine getirmeye karar verdi ve ülke yeni koronavirüs salgınıyla savaşırken “bu zorlu dönemde eğlenceli ve neşe içinde şaşırtıcı aileler”.

“Frozen 2, güçlü azim ve ailenin önemi, bu süre zarfında inanılmaz derecede alakalı mesajlar, dünya çapında izleyicileri büyüledi,” dedi.

Dondurulmuş 2’yi Disney Plus’a evden daha fazla insanın çalıştığı ve okulların kapandığı bir zamanda getirmek, Disney’in ek aboneleri desteklemesi için bir şans. Netflix ve Hulu (Disney’e ait) gibi diğer akış hizmetlerinin, insanlar içeride kaldıkça unvanları izlemek için harcanan zamanın arttığını görmesi muhtemeldir. Animasyonlu bir film için yeni bir rekor kıran ve küresel olarak 1,4 milyar dolar hasılat alan Frozen 2, Disney Plus aboneleri için merakla beklenen bir başlık.

“Bu süre zarfında inanılmaz derecede alakalı mesajlar”

Disney’in Mulan ve Yeni Mutantlar gibi beklenen oyunlarından bazılarını Disney Plus’a getirip getiremeyeceği ile ilgili sorular, stüdyo her iki filmin de tiyatro gösterilerini duyurduktan sonra çevrimiçi dolaşıma başladı. ertelendi. Frozen 2’yi Disney Plus’a üç ay önce getirmek, Mulan gibi bir film çekmek ve onu özel bir akış yapmaktan çok farklı. Disney gibi stüdyolar, tiyatrolarda Mulan gibi etkinlik türü filmler yayınladıklarında hala etkileyici bir yatırım getirisi kazanıyorlar. Sadece 2019’daki küresel gişe 42,2 milyar dolar gördü. Akış aboneliklerinin hiçbirinin kolayca eşleşemeyeceği türden bir paradır.

Bu, Disney’in bir filmi akış hizmetine getirmek için bir yayın penceresini kırdığı nadir bir durumdur. Kasım ayında Disney, Avengers: Endgame’in 12 Kasım’da Disney Plus ile birlikte bir lansman olacağını açıkladı. Eski CEO Bob Iger daha önce yatırımcılara Endgame’in Aralık 2019’da buharda bulunacağını söylemişti. Disney’in doğrudan tüketiciye hizmet başkanı Kevin Mayer, basına bir filmin hala kendi filminin yayınlandığı pencerede olduğu bir kerelik bir olay olduğunu söyledi. kısa kesildi. Disney Plus’ın lansmanı nedeniyle Endgame için istisnalar yapıldı.

Bununla birlikte, ev sürümü penceresinde zaten sadece birkaç hafta kaldı. Üç ay çok daha uzun bir pencere, ancak Disney’in yayın platformuna olan bağlılığını gösteriyor.

Frozen 2, 15 Mart’tan itibaren ABD Disney Plus aboneleri için yayınlanacak. Kanada, Hollanda, Avustralya ve Yeni Zelanda dahil olmak üzere uluslararası aboneler 17 Mart’ta başlayacak.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim