DİSCORD sunucuları çevrimdışı
Eli Space 12 ay önce Oyunlar

Birçok sunucu kullanılamadığında uyumsuzluk azalıyor

Popüler sohbet hizmeti Discord şu anda yaygın topluluk kesintileri yaşıyor ve birçok topluluğu çevrimdışı yapıyor. Discord, “şu anda bir dizi Discord sunucusunun tamamen kullanılamadığı bir sorunu araştırdığını” söylüyor.

Şu anda Discord’u arkadaşlarınızla, ailenizle veya iş arkadaşlarınızla sohbet etmek veya yazmak için kullanıyorsanız, etkilenmeyen bir sunucudasınız, ancak çoğu kişi bunu bildirdiği için uygulamayı yeniden başlatmaya çalışmayın “sunucu kesintileri ve artan API hataları” nedeniyle yüklenememektedir.

Discord’un kesintisi, şirketin “dünya genelinde kapasitenizi yüzde 20’den fazla artırdığını” metin, video ve sesli sohbet yapabiliyor. ”

Microsoft Teams gün boyunca aralıklı sorunlar yaşadıktan sonra günün ikinci büyük sohbet uygulaması kesintisidir. Microsoft, Discord ve diğer pek çok web hizmeti şu anda koronavirüs pandemisi nedeniyle talepte artış yaşıyor. Daha fazla kişi içeride kaldıkça, giderek arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim kurmanıza yardımcı olmak için hayati iletişim uygulamalarına ve hizmetlerine yöneliyorlar.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
önceki Yazı
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim