Dell’in yeni XPS 13’ü her zamankinden daha iyi görünüyor
Eli Space 2 sene önce Bilgisayar Mobil

Dell'in yeni XPS 13'ü her zamankinden daha iyi görünüyor

Geçen yıl garip bir şey oldu: Dell’in XPS 13 2’si 1 arada aygıtı, birçok açıdan standart XPS 13’ü geride bıraktı. Dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarda daha şık bir modern tasarım, daha büyük bir ekran en boy oranı ve hatta daha ince ekran çerçeveleri vardı kapaklı kardeşinden daha iyi. Artık Dell, XPS 13 için adalet yapmaya hazır. 2020 modeli, 2’si 1 arada ürünle gördüğümüz her şeyi, doğal olarak katlanma yeteneği dışında getiriyor.

80% dims? Küçük = &% 80% 2c87

Dell’in ekranı yeni diyor vücut oranı şimdi yüzde 91,5’e, HP’nin en yeni Spectre x360’ından bile daha yüksek.

Hepsinden iyisi, XPS 13 son modeli rahatsız eden alt ekran çerçevesinin çoğunu kaybeder – şimdi neredeyse ekran doğrudan klavyeye bağlı gibi. Daha uzun 16:10 en boy oranı, standart geniş ekranlı bir dizüstü bilgisayardan biraz daha fazla çalışma alanı sağlar. Daha önce olduğu gibi, 1080p ve 4K civarında ekran seçenekleriniz var, ancak bu süre daha uzun boyutu hesaba katmak için biraz daha uzun ve tüm ekranlar HDR ve Dolby Vision’ı destekliyor.

Dell XPS 13 2020’e daha çok benziyor. Cabrio’nun sığ tuşlarına alıştım, ancak Dell’in amiral gemisi dizüstü bilgisayarını denemekten neden daha korktuğunu anlayabiliyorum.

Daha iyi 10. nesil çiplerde ayrıca, alışkın olduğunuz entegre grafiklerden büyük bir sıçrama olan Intel’in Iris Plus grafikleri de bulunuyor.

Ne yazık ki, yeni XPS 13’ü Intel’in altı çekirdekli 10. nesil yongaları. Dell, bu ekstra güce ihtiyaç duyan kullanıcılar için önceki modeli koruyor, ancak daha sonra birkaç ekstra çekirdeğin daha eski bir tasarımla yaşamaya değer olup olmadığına karar vereceksiniz. (Ve bu durumda, bir XPS 15 yenilemesi beklemeniz daha iyi olabilir.)

Dell’in 2’si 1 arada tasarım geliştirmelerini standart XPS 13’e getirmesi şaşırtıcı değil, ancak dizüstü bilgisayarı çok daha modern hale getiren çekici bir yükseltme.

Ve daha büyük ekran ve klavye XPS 13’ün genel estetiğini kolaylaştırıyor – şimdi 2020 yılında bulmayı umduğunuz bir dizüstü bilgisayara benziyor.

Linux kullanıcıları yeni tozda kalmayacak tasarım: Ubuntu 18.04LTS önceden yüklenmiş olarak gelen XPS 13 geliştirici sürümünü yakalayabilirler. Bu makine, geliştiricilere yönelik güçlü bir dizüstü bilgisayar sunmaya odaklanan 10. nesil Dell’in “Project Sputnik” projesidir.

Yenilenen XPS 13, 7 Ocak’ta 1.000 dolardan başlayacak. Geliştirici sürümü 4 Şubat’ta 1.200 dolardan başlayacak.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim