Brydge Surface klavyelerini ve iPad izleme dörtgenini tanıttı
Eli Space 10 ay önce Teknoloji

Brydge Surface klavyelerini ve iPad izleme dörtgenini tanıttı

Brydge geliştirdi sağlam itibar ve 2020 başladıkça bundan açıkça yararlanıyor. Şirket, bir dizi Yüzey klavyesinden başlayarak bir dizi aksesuar ortaya çıkardı. Brydge 12.3 Pro (yukarıda) ve Brydge 10.0 Go, sırasıyla 2020’nin ikinci çeyreğinde geldiklerinde Surface Pro modelleri için Type Cover ve Surface Go’ya alternatifler sunarken, Brydge Pro X klavye Surface Pro X için hazır olacak yılın ikinci yarısında sahipler.

Adından da anlaşılacağı gibi, iPadOS’un temel fare desteğinden yararlanan Magic Trackpad tarzı bir cihaz olan bir iPadOS Trackpad (aşağıda) göndermeyi planlıyor. İkinci çeyrekte kargoya verilir. Ve bu kadar uzun süre bekleyemezseniz, iPad Pro için önceden ima edilen Brydge Pro + izleme dörtgeni toting klavyesi 7 inçlik bir varyant için 200 $ ‘dan ve 12.9 inç için 230 $’ dan başlayan 7 Ocak’ta ön siparişe sunulacak. karşılık. Şirket, Şubat ayının sonuna kadar ilk 500 ön siparişi göndermeyi hedeflerken, herkes Mart ayının sonuna kadar sıkı oturmak zorunda kalacak.

Mac kalabalığı için de çok şey var. Brydge, 20 inç’te 16 inç MacBook Pro ve 13 inç MacBook Air için dikey rıhtımlar, 13 ve 15 inç MacBook Pro dikey rıhtımları ve bağlı Stone 2 ve Stone Light rıhtımları için yeniden tasarlanmış sürümleri içeren bir dizi rıhtımı piyasaya sürüyor MacBook. Bu beşiklerin tümü öncekilerden daha “kullanıcı dostu” olarak faturalandırılır ve ikinci çeyrekte ulaşmaları gerekir.

Kaynak: Brydge

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim