AT & T’nin gerçek 5G’si NYC ve diğer beş şehre geliyor
Eli Space 6 ay önce Teknoloji

AT & T'nin gerçek 5G'si NYC ve diğer beş şehre geliyor

Amerikan 5G a içindedir aracılığıyla HECTOR Retamal / AFP ancak halihazırda taşıyıcılar bu durumu düzeltmek için en azından bir çaba gösteriyorlar. AT&T, Aralık ayı ortasında gerçek 5G’nin lansmanını altı büyük şehre kapsama alanı ekleyerek takip ediyor. Galaxy Note 10+ 5G kullanıyorsanız şimdi New York, Washington DC, Baltimore, Las Vegas, Detroit ve Philadelphia’da düşük bant 5G verilerine sahip olmalısınız. Ayrıca Baltimore ve Detroit bölgelerinde de ekstra hızlı milimetre dalgası 5G’ye (AT & T konuşmasında “5G +”) erişebileceksiniz.

Daha önceki sunumda olduğu gibi, bu da anlamlı bir kapsama sahip olmalıdır. Örneğin, Las Vegas’ın erişimi ana şehri geçecek kadar genişlerken NYC neredeyse 5G’de batıyor.

Dağıtım AT & T’nin normal 5G kapsama alanını 19 şehre ve milimetre dalga erişimini 25 şehre getiriyor. Ayrıca AT & T’nin 5G’yi tanıtmak için yol ortası yaklaşımının altını çiziyor. T-Mobile’ın Aralık ayında yaptığı gibi mütevazı hızlarla ülke çapında gitmek değil, aynı zamanda Engadget’in ana şirketi Verizon gibi küçük ama çok yüksek hızlı sunumlara odaklanmak yerine belirli bir şehirde kapsama alanı doldurmaya kararlı. Hangi taşıyıcıyı seçerseniz seçin, 5G erişiminin gerçekten kapsamlı olması uzun zaman alacaktır.

Verizon, Engadget’in ana şirketi Verizon Media’nın sahibidir. Emin olun, Verizon’un kapsama alanımız üzerinde hiçbir kontrolü yoktur. Engadget editoryal olarak bağımsız kaldı.

Kaynak: AT&T (NYC), (Washington), (Baltimore)

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim