Aston Martin’in tamamen elektrikli Rapide E planları bildiriliyor
Eli Space 1 sene önce Otomobil

Aston Martin'in tamamen elektrikli Rapide E planlarını not ettiği bildiriliyor

yıllardır, Aston Martin vaat edilmiş Tamamen elektrikli bir Rapide E. Yanlış bir başlangıçtan sonra otomobil üreticisi, 2019’da EV yapmaya başlayacağını söyledi. Şimdi, firmaya yakın bir kaynak Autocar’a Rapide E’nin üretime geçmeyeceğini söylüyor. Bunun yerine, bir araştırma projesi olacak.

Aston Martin başlangıçta 155 Rapide Es. Fiyat kamuya açıklanmadı ve kaç sipariş verildiğini veya şirketin geri ödemeleri nasıl ele alacağını bilmiyoruz. Aston Martin’in Rapide E’yi araştırma için tam olarak nasıl kullanmayı planladığı da belli değil. Bir Aston Martin sözcüsü “gelecekteki ürün spekülasyonu hakkında yorum yapmayı” reddetti.

Autocar’a göre Aston Martin, 2020’nin ikinci çeyreğinde gelmesi planlanan DBX SUV’sinin lansmanına odaklanıyor. şirket finansal olarak da mücadele veriyor. CEO Andy Palmer, hisseleri tüm zamanların en düşük seviyesine düştüğü için 2019’u “çok hayal kırıklığı yaratan bir yıl” olarak nitelendirdi.

Daha önce Aston Martin, Rapide E’nin 155 MPH ve 200 mil artı menzil. DC hızlı şarj cihazları ve ikiz elektrikli motorlarla uyumlu bir 800V pil sistemi paketleyecekti. Bir sonraki James Bond filminde görülebileceği söylentileri bile vardı. Bu şimdi biraz daha az olası görünüyor.

Kaynak: Autocar

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim