Artık herkes ‘Mario Kart Tour’ çok oyunculu oynayabilecek
Eli Space 1 sene önce Mobil Oyunlar

Artık herkes 'Mario Kart Tour' çok oyunculu oynayabilirdims?quality=85&image_uri=https%3A%2F%2F Nintendo’nun mobil cihazlar için Mario Kart’ın (iOS, Android) büyük bir eksik parçası vardı: çok oyunculu. Şimdi Mario Kart Tour, kafa kafaya yarış için beta testinin ikinci turunu başlattı ve bu kez oyuncuların erişim için 5 dolarlık bir Gold Pass aboneliği satın almasını gerektirmiyor.

Sadece AI(yapay zeka) yerine arkadaşlarınızla yarışmak ve saat dokunmaya dayalı kontrollerini ve oynaması serbest biraz daha kolaylaştırabilir, ancak denemeden bilemezsiniz. Rastgele rakiplerle yarışabilir veya arkadaşlarınızla yarışmak için konumunuzu açabilirsiniz – eğer yakındalarsa.

Oyun içinde en az bir bardağın kilidini açtıysanız, tek yapmanız gereken yapmak menü düğmesine tıklayın ve canlı rekabete karşı yarışmak için çok oyunculu geçmek. Şimdilik dikkat edilmesi gereken tek şey, beta 28 Ocak Salı gece yarısı ET’de sona erdiğinde çok oyunculu tasarrufların doğru sürüme aktarılmayacağıdır.

İkinci çok oyunculu test burada! Bu sefer #MarioKartTour Gold Pass aboneleri dahil tüm oyuncular katılabilir. Önce Menü’ye, sonra da Oyun içi Çok Oyunculu’ya dokunarak arkadaşlarınla ​​yarış. pic.twitter.com/IYqKWNmIue

— Mario Kart Tour (@mariokarttourEN) 23 Ocak 2020 Kaynak: Nintendo (Twitter),

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim