Apple Yeni Yılda 100 Milyon Satmayı Hedefliyor!
Fahri PAt 1 sene önce Mobil Teknoloji

Teknoloji devi Apple’dan gelen haberlere göre gelecek yıl 100 milyondan fazla satmayı hedeflediği söyleniyor. Apple, parça tedarikçilerine iPhone 12 için 100 milyondan fazla sipariş beklemeleri gerektiğini belirtti.

2019 için, iPhone 11 ve iPhone 11 Pro’nun yaklaşık 80 milyon satması bekleniyor. Digitimes rakamı, Apple’ın gelecek yılki üretim rampasına hazırlanmaya başlaması için tedarik zinciri ortaklarına sağladığı tahminlere dayanıyor. Buna rağmen, yılın ikinci yarısında yeni iPhone satışlarında% 25’lik bir artış oldukça iddialı görünüyor. İPhone, son birkaç yıldır % -5 ile% + 5 arasında büyüyor.

iPhone 12’nin beklenenden çok daha büyük değişimler ile geleceğini söylüyor. iPhone 12’lerin Qualcomm modemlerle 5G bağlantıya sahip olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca yeni derinlik algılayan 3 boyut kamera, artırılmış gerçeklik fonksiyonları ve iPhone 4’te gördüğümüz gibi bariz tasarım değişiklikleri gerçekleşecek.

Araştırmacılara göre önümüzde ki dönemlerde 5G teknolojisinin gelişmesi üzerine kullanıcıların birçoğu yeni telefon almayı yönelecek. Android pazarında halihazırda birçok telefon 5G teknolojisini kullanabiliyor. Bu telefonlar genelde pahalı üst seviye telefonlar ve talep şimdilik az ancak 5G kullanılabilen bölgeler de oldukça kısıtlı.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
1
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Popüler
Son Yorumlar
Sergen
Airpods en iyi kulaklıktır aksini iddia eden xiaomi kullanıyodur
İnanç
Merakla bekliyorum
İletişim